ФОТО
| |

У Попасній на хабарі «спіймався» директор КП

6df157dbbe7dСпівробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві директора одного з комунальних підприємств Попаснянської міської ради на Луганщині.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Чиновник вимагав гроші від місцевого підприємця за укладання річного договору на переробку товарно-промислових відходів, яка фінансується з бюджету комунальників. Посадовець оцінив своє «сприяння» бізнесмену в три тисячі гривень на місяць.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали директора, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у службовому кабінеті під час отримання першої щомісячної «данини».

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, посадовцю буде повідомлено про підозру в скоєнні злочину. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», директору Карпатського заповідника за 1500 доларів хабара світить до 10 років.

Гроші чиновник вимагав за сприяння у передачу в оренду для здійснення господарської діяльності приміщення, яке використовується Карпатським біосферним заповідником.

Доданий до: Корупція в Луганську, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії