Судитимуть екс-голову РДА і начальника юрвідділу, який допомагав шефу брати хабар

1373525358_grivna-naruchniki-1271926739_93Судитимуть екс-голову райдержадміністрації та начальника юридичного відділу за фактом отримання хабара у сумі 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Прокурори закінчили досудове розслідування та скерували до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно колишнього голови Баришівської районної державної адміністрації та начальника юридичного відділу цієї ж райдержадміністрації, які вимагали та отримали від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 200 тисяч гривень.

Вказані кошти зловмисники отримали за надання в оренду земельних ділянок під сільськогосподарське виробництво строком на 3 роки.

Їхні дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службової особи) та ч. 5 ст. 27 (види співучасників) КК України.

Колишньому голові РДА і його підлеглому світить покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримали цих посадовців-хабарників 15 березня цього року.

Здирники вимагали від директора комерційного підприємства гроші за підписання договорів на тимчасове використання земельних ділянок площею 200 гектарів.