ФОТО
| |

Судитимуть екс-голову РДА і начальника юрвідділу, який допомагав шефу брати хабар

1373525358_grivna-naruchniki-1271926739_93Судитимуть екс-голову райдержадміністрації та начальника юридичного відділу за фактом отримання хабара у сумі 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Прокурори закінчили досудове розслідування та скерували до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно колишнього голови Баришівської районної державної адміністрації та начальника юридичного відділу цієї ж райдержадміністрації, які вимагали та отримали від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 200 тисяч гривень.

Вказані кошти зловмисники отримали за надання в оренду земельних ділянок під сільськогосподарське виробництво строком на 3 роки.

Їхні дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службової особи) та ч. 5 ст. 27 (види співучасників) КК України.

Колишньому голові РДА і його підлеглому світить покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримали цих посадовців-хабарників 15 березня цього року.

Здирники вимагали від директора комерційного підприємства гроші за підписання договорів на тимчасове використання земельних ділянок площею 200 гектарів.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії