ФОТО
| |

Одеський суддя-хабарник хоче в декретну відпустку

1Суддя Господарського суду Одеської області Павло Меденцев, якого було викрито на хабарі ще навесні 2014 року, після чого він утік, через суд намагається добитися декретної відпустки. Про це повідомляє портал «Первая инстанция», посилаючись на Реєстр судових рішень.

5 липня Одеський апеляційний суд розглянув позов Павла Меденцева, місцезнаходження якого наразі невідоме. До суду він звернувся відразу, як був викритий на хабарі в розмірі 567 тисяч гривень, які вимагав від приватного підприємства за винесення позитивного рішення. В лютому 2016 року Одеський окружний суд відмовив Павлу Меденцеву в наданні відпустки для догляду за дитиною, доки їй не виповниться трьох років. Рішення Апеляційного суду було також не на користь одеського судді-хабарника.

Як повідомляв «Ні Корупції!», справу Павла Меденцева, якому інкримінують частину 4 статті 368 Карного кодексу України, тобто, прийняття пропозиції або отримання неправомірної вигоди, веде НАБУ. Слідчі Бюро викликали суддю на допит, але той його проігнорував. Незважаючи на те, що суддю було викрито ще у 2014 році, Верховна Рада дозволила його арешт лише у червні 2015 року. На той час Меденцев уже втік, його оголошено в розшук. Більш того, суддя-втікач досі не звільнений, хоча й давно не з’являється на робочому місці.

60

Нагадаємо, що Павло Меденцев є сином колишнього заступника прокурора Одещини Анатолія Меденцева.

 

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії