ФОТО
| |

Одеський прокурор так і не пояснив появу дорогої автівки

Одеський прокурор Валерій Білий, який обурив під час візиту до міста Генпрокурора України дорогою автівкою, так і не пояснив, звідки в нього гроші на елітне авто.

На сайті прокуратури Одеської області з’явилися декларації керівників місцевого відомства, включаючи й Валерія Білого.

50

Так, у минулому році прокурор, який займає посаду заступника керівника прокуратури в Суворовському районі міста Одеси, заробив усього 127 тисяч гривень. Його дружина не принесла в дім жодної копійки.

51

Де проживає прокурорське подружжя з двома дітьми, невідомо, адже в декларації не вказані ані земельні ділянки, ані квартира, ані будинок.

56

Але прокурор та його родина мають кілька елітних дорогих авто.

57

58

Звідки в них гроші на ті автівки, декларація не пояснює, бо прокурорська родина не має жодних заощаджень чи банківських рахунків, якщо вірити декларації.

55

Як повідомляв «Ні Корупції!», Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв звільнити Білого, якщо той не пояснить, звідки в нього авто за 40 тисяч доларів США. Після інциденту одеський прокурор пішов у короткострокову відпустку.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії