ФОТО
| |

У зоні АТО «спіймався» поліцейський, який вимагав гроші у бійця

1664307Співробітники Служби безпеки України затримали у Бахмуті на Донеччині сержанта поліції, який вимагав гроші з військовослужбовця за начебто здійснене ним дисциплінарне правопорушення.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.
Поліцейський, побачивши військового у місті, звинуватив бійця у самовільному залишенні частини. Сержант відібрав мобільний телефон та вимагав у старшого солдата три тисячі гривень за неінформування керівництва бригади про факт перебування військового поза межами дислокації підрозділу.

Співробітники СБ України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції затримали сержанта під час отримання всієї суми грошей поблизу одного з поштових відділень міста.

n_1545_70475144

n_1545_72408499

n_1545_81005230

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку липня бахмутські прокурор і поліцейський «спалились» на хабарі.
Здирники вимагали дві тисячі доларів у місцевого підприємця за не перешкоджання його комерційній діяльності та повернення вилученого майна.

Оперативники спецслужби спільно з працівниками прокуратури затримали вимагачів під час одержання хабара.

Читайте також «В зоні АТО можна легко «вирішити питання» за хабар»

Доданий до: Корупція в Донецьку, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії