У Києві новий головний садівник від Пилипишина

cens5_5f0ccЗаступник голови КМДА Петро Пантелеєв офіційно представив керівному складу КО «Київзеленбуд» і співробітникам об’єднання нового керівника Наконечного Михайла.

Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації.

Відповідне розпорядження про виконання обов’язків підписав мер столиці Віталій Кличко 13 липня 2016 року за № 679.

«Підприємство повинне у своїй роботі, в першу чергу, орієнтуватися на потреби й запити мешканців міста. Очевидно, що більшість киян прагнуть жити в місті, де кількість парків та скверів збільшується, вони стають комфортними для усіх, незалежно від віку. Цього року планується провести капремонт 60 зелених зон, розпочати будівництво поливальних систем. Я переконаний, що з новим керівником ці плани будуть успішно реалізовані, а результати роботи трудівників «Київзеленбуду» – достойно оцінені», – сказав Пантелеєв під час представлення.

У свою чергу, Михайло Наконечний подякував за довіру, поставив нові задачі директорам КП УЗНів із впевненістю в досягненні плідних результатів для громади міста.

За інформацією видання Depo.Київ, новий керівник "Київзеленбуду" свого часу був помічником народного депутата Віктора Пилипишина, який за часів Януковича був членом фракції Партії регіонів.

«Цікаво, що у 2013 році на повторних виборах у скандальному 223 окрузі, що в Києві, Пилипишин, балотуючись в нардепи, зареєстрував своєю довіреною особою саме Михайла Васильовича Наконечного», - наголошує видання.

11111 цпекЗазначимо, що попереднім очільником «Київзеленбуду» був Сергій Симонов, якого «Наші гроші» назвали «менеджером лісника Януковича».