У Києві демонтовано останній мегаборд

Mega-33 серпня, були завершені роботи з демонтажу останнього мегаборду – праворуч за виїздом з Русанівської набережної на міст імені Є. Патона, повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації.

Площа рекламної конструкції становила 900 кв. м. Варто зауважити, що згідно з нормативно-правовими актами, що регулюють розміщення зовнішньої реклами в Києві, максимальна площа рекламного засобу на території міста може складати 36 кв. м. Тобто, вказана конструкція, як і дві демонтовані, у 30 разів перевищувала дозволений формат.

«Демонтаж рекламного засобу було розпочато 15 липня. Роботи продовжувались трохи довше, ніж два тижні. Як і два інші, вже демонтовані борди-оверсайзи, ця конструкція була багатотонною, тож, її різали частинами. Власнику – ТОВ «ЛАЙФ БОРД» – тричі направлялися вимоги самостійно здійснити демонтаж незаконного рекламного носія. Менеджмент компанії ніяк не відреагував на вимоги щодо демонтажу, тому мегаборд було включено до наказу про демонтаж і демонтовано силами КП «Київреклама», – розповів заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Конструкція не відповідала Концепції розміщення зовнішньої реклами у м. Києві, і термін дії дозволу на її розміщення закінчився.

Демонтаж конструкції коштував бюджету міста понад 200 тис. грн. Олексій Резніков зауважив, що місто витрачені кошти міського бюджету планує повернути: або це буде добровільна компенсація від власника, або позов до суду.

Додамо, що 5 липня були завершені роботи з демонтажу двох мегабордів на Московському проспекті (за з’їздом із Московського мосту на просп. Героїв Сталінграда) в Оболонському районі та Наддніпрянському шосе (між залізничним та мостом Є. Патона праворуч у напрямку Подолу) в Печерському районі. Площа кожного борда становила 900 кв. м.

Як повідомляв «Ні корупції!», радник Кличка розповів, як забудовники «вибивають сльозу» після демонтажу незаконної споруди.

Читайте також «Гацько: Забудовник не заплатив 3 мільйони за рекламу у Києві»