ФОТО
| |

У Києві демонтовано останній мегаборд

Mega-33 серпня, були завершені роботи з демонтажу останнього мегаборду – праворуч за виїздом з Русанівської набережної на міст імені Є. Патона, повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації.

Площа рекламної конструкції становила 900 кв. м. Варто зауважити, що згідно з нормативно-правовими актами, що регулюють розміщення зовнішньої реклами в Києві, максимальна площа рекламного засобу на території міста може складати 36 кв. м. Тобто, вказана конструкція, як і дві демонтовані, у 30 разів перевищувала дозволений формат.

«Демонтаж рекламного засобу було розпочато 15 липня. Роботи продовжувались трохи довше, ніж два тижні. Як і два інші, вже демонтовані борди-оверсайзи, ця конструкція була багатотонною, тож, її різали частинами. Власнику – ТОВ «ЛАЙФ БОРД» – тричі направлялися вимоги самостійно здійснити демонтаж незаконного рекламного носія. Менеджмент компанії ніяк не відреагував на вимоги щодо демонтажу, тому мегаборд було включено до наказу про демонтаж і демонтовано силами КП «Київреклама», – розповів заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Конструкція не відповідала Концепції розміщення зовнішньої реклами у м. Києві, і термін дії дозволу на її розміщення закінчився.

Демонтаж конструкції коштував бюджету міста понад 200 тис. грн. Олексій Резніков зауважив, що місто витрачені кошти міського бюджету планує повернути: або це буде добровільна компенсація від власника, або позов до суду.

Додамо, що 5 липня були завершені роботи з демонтажу двох мегабордів на Московському проспекті (за з’їздом із Московського мосту на просп. Героїв Сталінграда) в Оболонському районі та Наддніпрянському шосе (між залізничним та мостом Є. Патона праворуч у напрямку Подолу) в Печерському районі. Площа кожного борда становила 900 кв. м.

Як повідомляв «Ні корупції!», радник Кличка розповів, як забудовники «вибивають сльозу» після демонтажу незаконної споруди.

Читайте також «Гацько: Забудовник не заплатив 3 мільйони за рекламу у Києві»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії