У Харкові лікар-нарколог «погорів» на хабарі

PM938image002У Харкові 34-річний завідуючий одного із відділень наркологічної лікарні вимагав неправомірну вигоду за проходження у медичній установі наркозалежним лікування. Під час одержання неправомірної вигоди його затримали співробітники Управління захисту економіки та прокуратури.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

2 липня оперативники УЗЕ в Харківській області спільно з Харківською місцевою прокуратурою № 2 та слідчим Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області у службовому кабінеті затримали лікаря-нарколога. Він одержав 2 450 гривень хабара.

Під час обшуку його кабінету правоохоронці вилучили ще 13 тисяч гривень.

За даним фактом Харківською місцевою прокуратурою № 2 було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За вимагання та одержання неправомірної вигоду лікарю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM644image001

Як повідомляв «Ні корупції!», у Тернопільській області на хабарі в 1 000 доларів «взяли» лікаря-нарколога.

За ці гроші лікар-хабарник пообіцяв пацієнтові, який до нього звернувся, видати сертифікат про успішне проходження наркологічного огляду.