ФОТО
| |

У Харкові лікар-нарколог «погорів» на хабарі

PM938image002У Харкові 34-річний завідуючий одного із відділень наркологічної лікарні вимагав неправомірну вигоду за проходження у медичній установі наркозалежним лікування. Під час одержання неправомірної вигоди його затримали співробітники Управління захисту економіки та прокуратури.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

2 липня оперативники УЗЕ в Харківській області спільно з Харківською місцевою прокуратурою № 2 та слідчим Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області у службовому кабінеті затримали лікаря-нарколога. Він одержав 2 450 гривень хабара.

Під час обшуку його кабінету правоохоронці вилучили ще 13 тисяч гривень.

За даним фактом Харківською місцевою прокуратурою № 2 було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За вимагання та одержання неправомірної вигоду лікарю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM644image001

Як повідомляв «Ні корупції!», у Тернопільській області на хабарі в 1 000 доларів «взяли» лікаря-нарколога.

За ці гроші лікар-хабарник пообіцяв пацієнтові, який до нього звернувся, видати сертифікат про успішне проходження наркологічного огляду.

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії