Поліція Нової Каховки запідозрила корупцію у тому, що міськвиконком найняв комунальні «членовози»

09_bigНовокаховське ВП ГУНП в Херсонській області почало кримінальне провадження за фактом перемоги комунального підприємства «Автоцентр» на тендері виконкому Новокаховської міськради щодо перевезень членів міськвиконкому легковими автомобілями.

Про відкриття провадження № 42016231070000044 від 07.04.2016 року за ознаками кримінального правопорушення по ч.1 ст.364 (зловживання службовим становищем) повідомляється в ухвалі Новокаховського міського суду, йдеться на сайті «Наші гроші».

Слідчі поліції звернули увагу на тендер міськвиконкому, який завершився 14 березня 2016 року підписанням угоди з Новокаховським пасажирським комунальним підприємством «Автоцентр» вартістю 419 959 грн. Ця сума лише на 41 грн., або 0,01% відрізнялась від очікуваної вартості тендеру.

Єдиним конкурентом був ФОП Шурхан Роман Федорович, відомий як співвласник ПП «СПМК-581».

Мерія виділила вказану суму на обслуговування транспортними послугами восьми членів міськвиконкому автомобілями Skoda Octavia з водіями.

Поліція за допомогою ЄДРЮО встановила, що засновником Новокаховського пасажирського комунального підприємства «Автоцентр» є Новокаховська міська рада. У свою чергу відповідно до ч.1. ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим органом міськради є виконавчий комітет ради. За ч.8 ст. 51 цього ж Закону виконавчий комітет ради є підзвітним і підконтрольним раді.

Поліція заявила суду про необхідність вилучення у виконкому конкурсної документації по вказаним торгам, щоб встановити факт того, чи правомірно було проведено закупівлю. Суд 14 квітня задовольнив це клопотання, надавши поліції тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю, та здійснення виїмки оригіналів документів по цьому тендеру.

Дані про наступні дії по цій справі у судовому реєстрі відсутні.

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2013-му львівські чиновники замовили собі автівки на понад 700 тисяч гривень.

Читайте також «Як Кабмін, парламент і ДУС «скоротили» свій автопарк»