38 мешканцям столичної області на Житомирщині незаконно виділили 76 га

ZEMLYA1На Житомирщині прокуратура виявила незаконне виділення 76 га землі вартістю 2 млн грн та розпочала кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання службовим становищем працівниками ГУ Держгеокадастру в області за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

За результатами вивчення законності підстав щодо виділення землі ГУ Держгеокадастру в області на території Червоноволянської сільської ради Новоград-Волинського району жителям Київської області, прокуратурою встановлено кримінальне правопорушення.

Зокрема, відповідно до наказів Держгеокадастру, 38 громадянам у 2015 році надано дозволи на відведення 76 га земель, зайнятих лісовими насадженнями, вартістю понад 2 млн грн.

Унаслідок таких неправомірних дій посадовців, жителі Київщини незаконно набули можливість безоплатно отримати у власність для ведення особистого селянського господарства землі загальною вартістю понад 2 млн грн.

Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Львівщині голова сільради на свій розсуд роздавав державні землі як власні. Державі було завдано збитків на суму понад п’ятсот тисяч гривень.