Суд арештував Єфремова на 2 місяці

13892388_1076105292427224_7629090028557713443_n

Колишнього лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова взяли під варту строком на 60 діб.

Рішення ухвалив суддя Печерcького райсуду Києва Володимир Карабань 1 серпня. Відтак, тримати під вартою О. Єфремова будуть до 28 вересня.

Суддя уточнив, що це рішення можна оскаржити в апеляційному суді.

Як повідомляє «Українська правда», Єфремов під час судового засідання переконував, що він не винен у злочинах, які йому інкримінує ГПУ.

«Мені хочеться всім серцем крикнути всім, що я не винен. Неможливо достукатись, коли вся система держави працює проти тебе», – поскаржився Єфремов і поскаржився, що його «мучать», бо він не втік слідом за Януковичем.

«Складно мені? Так, складно. Особливо складно було, коли всі поїхали, а я залишився... Була спокуса поїхати - була. Було страшно - було. Але я себе переборов, я витримав весь натиск, який був направлений на мене», – поскаржився Єфремов.

Як повідомляв «Ні корупції!», слідчими Генеральної прокуратури України спільно з СБУ 30 липня 2016 року о 07 год. 28 хв. на борту літака «Австрійських авіаліній» по маршруту Київ-Відень в аеропорту Бориспіль затримано О. Єфремова.

Підставою для його затримання стала наявність обґрунтованих підстав вважати, що з його боку можлива втеча з метою ухилення від кримінальної відповідальності.

За інформацією Генерального прокурора України, колишній голова фракції «Партії регіонів» у Верховній Раді О. Єфремов підозрюється у вчиненні ряду кримінальних правопорушень, а саме:

• у заволодінні майном «Луганськвугілля», шляхом зловживання службовим становищем, за ч. 5 ст. 191 КК України;

• у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території України в порушення Конституції, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків, за ч. 3 ст. 110 КК України;

• у вчиненні організаційного та іншого сприяння створенню та діяльності терористичної організації «ЛНР», за ч. 1 ст. 258-3 КК України.