Радник Кличка розповів, як забудовники «вибивають сльозу» після демонтажу незаконної споруди

сммРадник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка Дмитро Білоцерковець розповів про лист-скаргу від «Асамблеї Азербайджанців України», яка змусила його ледь не просльозитися.

А насправді, говорить Білоцерковець, цей лист мав на меті приховати основне призначення демонтованої на Подолі незаконної споруди.

Про це Дмитро Білоцерковець написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«У листі-скарзі» І.Абдулаєв розповідає голові ВР, як діти з Азербайджану у знесеному приміщенні «вивчали українську мову, а корінні діти Києва відвідували хореографічний клас з народними танцями Азербайджану». Більше того, за словами члена «Асамблеї азербайджанців України», після начебто брутального демонтажу споруди «діти – очевидці того, що сталося, отримали психологічні травми», - написав Білоцерковець і додав: «Як виявилось, вся справа у банальній наживі… даний персонаж просто самовільно вирішив захопити бульвар в самому центрі Києва і побудувати собі комерційну нерухомість… Беззаконня було зупинене, а об’єкт демонтовано. Очевидно, що в середині не те, що нікого не було, але там ще й будівельні роботи не були закінчені».

Також радник Кличка показав копію цього листа і нагадування про демонтовану споруду на Подолі.

яя

яяя

ссс

Нагадаємо, що демонтаж самобуду, який розташувався на бульварі між Верхім і Нижнім валами, відбувся наприкінці лютого цього року. Комунальникам допомагали поліцейські.