ФОТО
| |

Радник Кличка розповів, як забудовники «вибивають сльозу» після демонтажу незаконної споруди

сммРадник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка Дмитро Білоцерковець розповів про лист-скаргу від «Асамблеї Азербайджанців України», яка змусила його ледь не просльозитися.

А насправді, говорить Білоцерковець, цей лист мав на меті приховати основне призначення демонтованої на Подолі незаконної споруди.

Про це Дмитро Білоцерковець написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«У листі-скарзі» І.Абдулаєв розповідає голові ВР, як діти з Азербайджану у знесеному приміщенні «вивчали українську мову, а корінні діти Києва відвідували хореографічний клас з народними танцями Азербайджану». Більше того, за словами члена «Асамблеї азербайджанців України», після начебто брутального демонтажу споруди «діти – очевидці того, що сталося, отримали психологічні травми», – написав Білоцерковець і додав: «Як виявилось, вся справа у банальній наживі… даний персонаж просто самовільно вирішив захопити бульвар в самому центрі Києва і побудувати собі комерційну нерухомість… Беззаконня було зупинене, а об’єкт демонтовано. Очевидно, що в середині не те, що нікого не було, але там ще й будівельні роботи не були закінчені».

Також радник Кличка показав копію цього листа і нагадування про демонтовану споруду на Подолі.

яя

яяя

ссс

Нагадаємо, що демонтаж самобуду, який розташувався на бульварі між Верхім і Нижнім валами, відбувся наприкінці лютого цього року. Комунальникам допомагали поліцейські.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Цитата дня
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії