ФОТО
| |

Понад 40% українців мали справу з виявами корупції протягом останнього року

korupc0Протягом останнього року 41% опитаних українців мали справу з виявами корупції, свідчать дані опитування, проведеного компанією «TNS-Україна», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Найбільш корумпованими сферами виявилася: медична (61%), сфера освіти (34%), силові органи (24%), дозвільні контролюючі органи (19%), місцеві органи влади (18%).

Відповідаючи на запитання про причини такого поширення корупції в Україні, українці найчастіше говорили про: безкарність корупціонерів (59%), корумпованість вищого керівництва (44%), відсутність дієвого контролю (42%), традиції (36%), низькі зарплати (24%).

49% опитаних вважають, що ситуація з корупцією за минулий рік не змінилася.

Соціологічне опитування проводилося 3-20 березня 2016 року серед жителів всієї України, зокрема непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, але за винятком окупованого Криму. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2 тис. респондентів віком від 18 років.

Як повідомляв «Ні корупції!», у щорічному дослідженні розвитку демократії у країнах перехідного періоду Nations in Transit-2016, який опублікований Freedom House, йдеться про те, що Україна має проблеми з корупцією, правосудям, свободою ЗМІ та є державою з перехідною/гібридною політичною системою.

Доданий до: Корупція в Києві, Корупція в цифрах, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії