У зоні АТО запобігли багатомільйонній розтраті

1536258Співробітники Служби безпеки України попередили багатомільйонну розтрату коштів державним вугледобувним підприємством у Луганській області.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Підприємство для потреб виробництва вирішило закупити деревини у комерційної структури на суму майже 9,5 мільйонів гривень. Під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що ця фірма не надала до конкурсного комітету необхідну документацію про відповідність товару та його походження, як це потребує чинне законодавство.

СБ України, для недопущення нанесення економічної шкоди державі, проінформувала керівництво вугільної компанії про неприпустимість укладання договору з цією фірмою. У підсумку комітет з конкурсних торгів прийняв рішення про відхилення пропозицій комерційної структури.

Матеріали щодо комерційної структури направлено до Антимонопольного комітету України для перевірки, за результатами якої буде прийнято рішення щодо притягнення до відповідальності її керівництва.

Як повідомляв «Ні корупції!», комерсант з Харківщини не зумів продати Міноборони щепки замість дрів.

Під час виконання замовлення Міністерства оборони на постачання дров для потреб військовослужбовців у районі проведення АТО ділок замість якісної сировини відвантажив гілки та щепки, непридатні для використання.

За приховування цього факту та підписання документів прийому-передачі підприємець запропонував інтенданту 10 тисяч гривень.