Прокуратура закінчила справу Миколи Романчука

1_mainВійськова прокуратура Південного регіону завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно першого заступника Миколаївської облдержадміністрації, Героя України Миколи Романчука.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, Військовою прокуратурою Південного регіону менше ніж за два місяці завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, якого підозрюють у отриманні хабара.

Наразі підозрюваному у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 368 КК України, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, предметом якої була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, та його захиснику надано матеріали для ознайомлення. Слід зазначити, що станом на 22 червня екс-посадовець виклав 5,5 мільонів гривень застави та вийшов із СІЗО.

Як повідомляв раніше «Ні Корупції», Микола Романчук, який має зірку Героя України, ще на початку червня цього року разом з радником голови Миколаївської обласної ради був викритий під час отримання хабара на загальну суму 90 тисяч доларів США від директора одного з товариств за здійснення впливу та прийняття обласною радою і обласною державною адміністрацією позитивного рішення на користь останнього щодо надання дозволу на користування надрами на Новомиколаївському родовищі пиляних вапняків. Під час обшуку будинку посадовця правоохоронці знайшли чимало коштовностей, грошей, які зберігалися в підземних тунелях під будинком.

Якщо буде доведено вину Героя України, йому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати посади на строк до 3 років та з конфіскацією майна.