ФОТО
| |

Посадовець Київської міської митниці «спалився» на хабарі

vzyatkaСпівробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарництві заступника начальника одного з відділів Київської міської митниці.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовець систематично вимагав гроші з бізнесменів за безперешкодне митне оформлення вантажів. Співробітники спецслужби затримали митника після отримання на робочому місці 5,7 тисяч доларів США від підприємця, який ввозив партію галантерейної продукції. Загалом задокументовано одержання чиновником хабарів на майже десять тисяч доларів.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального України, заступнику начальника відділу оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Чонгарі митник «погорів» на рублевому хабарі, а на Буковині із хабарем на руках був спійманий головний держінспектор відділу митного оформлення №2 митного поста «Сокиряни» Чернівецької митниці Державної фіскальної служби. Митник за хабар пускав фрукти в обхід контролю.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії