Обвинувальний акт по судді Бурану відправлений до суду

суддяНаціональне антикорупційне бюро України за погодженням із прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерувало до суду обвинувальний акт щодо судді Малиновського районного суду Одеси Олексія Бурана. Інформація про це розміщена на офіційному сайті НАБУ.

Олексій Буран обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, а також у погрозі вбивством співробітникам НАБУ під час виконання ними службових обов’язків. Крім того, в цій же справі за вчинення злочину, передбаченого частиною 5 статті 27, а саме співучасть, та частиною 4 статті 368 КК України, тобто, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, предметом якої була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, обвинувачується спільник судді-корупціонера.

Якщо провину обвинувачених буде доведено в суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні Корупції», детективи НАБУ викрили суддю Малиновського районного суду Одеси Олексія Бурана на отриманні хабара в розмірі 500 тисяч гривень. 29 березня під час проведення обшуку в його будинку суддя чинив опір працівникам НАБУ та Національної поліції, застосувавги вогнепальну зброю. Але вже 31 березня, після отримання згоди Верховної Ради України, суддя був заарештований.