ФОТО
| |

Через «Рівнетеплоенерго» бюджет Рівного втратив майже півмільйона гривень

photoНа 461 тисячу гривень порушень, що призвели до втрат, виявили спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненські області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Про це повідомляє «Четверта влада, посилаючись на інформацію з Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Так, ревізія зафіксувала, що бюджет міста недоотримав доходів на суму 243 тисячі гривень через заниження вартості індивідуально визначеного майна в договорах оренди, укладених з ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Окрім того, ТОВ «Рівнетеплоенерго» завищило обсяг заборгованості з різниці в тарифах на послуги, які надавались населенню. Через це управління ЖКГ зайво переказало йому коштів субвенції з державного бюджету на суму майже 145 тисяч гривень.

Завдяки заходам, які вжили фінінспектори ще до завершення ревізії, виявлені порушення були повністю усунені. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Додамо, що у 2012 році змінився власник ТОВ «Рівнетеплоенерго». Один із двох засновників вирішив продати свою частку підприємства іншому, який нині контролює компанію.

У 2016 році місцеві видання повідомляли, що «нині Рівне на другому місці серед обласних центрів України, де найвищі тарифи на опалення».

За словами експерта у галузі ЖКГ Сергія Пінчука, крім Рівного найвищі тарифи на опалення ще у Сумах та в Чернігові. І за дивним збігом обставин, у підприємств Рівного (ТзОВ «Рівнетеплоенерго») та Чернігова (ПАТ «Облтеплокомуненерго») спільний власник, щоправда, за неофіційною інформацією.

Відповідно ж до даних єдиного реєстру підприємств, засновником ТзОВ «Рівнетеплоенерго» є виходець із Черкас Максим Городній. Саме ж підприємство зареєстровано в Києві.

Доданий до: Корупція в Рівному, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії