Через «Рівнетеплоенерго» бюджет Рівного втратив майже півмільйона гривень

photoНа 461 тисячу гривень порушень, що призвели до втрат, виявили спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненські області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Про це повідомляє «Четверта влада, посилаючись на інформацію з Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Так, ревізія зафіксувала, що бюджет міста недоотримав доходів на суму 243 тисячі гривень через заниження вартості індивідуально визначеного майна в договорах оренди, укладених з ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Окрім того, ТОВ «Рівнетеплоенерго» завищило обсяг заборгованості з різниці в тарифах на послуги, які надавались населенню. Через це управління ЖКГ зайво переказало йому коштів субвенції з державного бюджету на суму майже 145 тисяч гривень.

Завдяки заходам, які вжили фінінспектори ще до завершення ревізії, виявлені порушення були повністю усунені. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Додамо, що у 2012 році змінився власник ТОВ «Рівнетеплоенерго». Один із двох засновників вирішив продати свою частку підприємства іншому, який нині контролює компанію.

У 2016 році місцеві видання повідомляли, що «нині Рівне на другому місці серед обласних центрів України, де найвищі тарифи на опалення».

За словами експерта у галузі ЖКГ Сергія Пінчука, крім Рівного найвищі тарифи на опалення ще у Сумах та в Чернігові. І за дивним збігом обставин, у підприємств Рівного (ТзОВ «Рівнетеплоенерго») та Чернігова (ПАТ «Облтеплокомуненерго») спільний власник, щоправда, за неофіційною інформацією.

Відповідно ж до даних єдиного реєстру підприємств, засновником ТзОВ «Рівнетеплоенерго» є виходець із Черкас Максим Городній. Саме ж підприємство зареєстровано в Києві.