Шокін відхрестився від цивільної дружини і маєтків

http://photo.unian.netКолишній генеральний прокурор України Віктор Шокін заперечив дані розслідування програми «Схеми», у якому йшлося про маєтки, що записані на його цивільну дружину і їхню спільну дитину.

В ефірі телеканалу «112 Україна» він заявив, що журналісти подали неправдиву інформацію, повідомляє «Радіо Свобода».

За його словами, по-перше, він не має цивільної дружини і вже «12 років завидний наречений», а по-друге, не має стосунку до маєтків, про які йдеться в сюжеті. Він вважає, що розслідування «Схем» – це радше замовний матеріал, і йому «відомо, кому це вигідно».

Редакція програми «Схеми», коментуючи слова Віктора Шокіна, наголосила, що має всі документи, що підтверджують дані розслідування і наведені і в телесюжеті, і у статті на сайті, і готова підтвердити свою рацію і в суді, якщо знадобиться.

«Схеми» також нагадали, що давали Шокіну змогу висловитися до ефіру, але відповіді не отримали.

Також у п’ятницю народні депутати України Єгор Соболєв і Семен Семенченко звернулися до генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням перевірити інформацію програми «Схеми» про те, що Віктор Шокін не подав у своїй декларації дані про майно своєї цивільної дружини. Це ставить під сумнів відповідність способу життя Шокіна та його родини задекларованим ним доходам, мовиться у зверненні депутатів із фракції «Самопоміч», яке оприлюднив Соболєв у Фейсбуці.

«Наведена інформація у матеріалах журналістського розслідування вказує на наявність можливого складу злочину», – вважають депутати.

Нагадаємо, що розслідування програми «Схеми», ґрунтуючись на документах, встановило, що цивільна дружина Віктора Шокіна, лікар Оксана Гриневич, на початку 2015 року, на той момент уже два роки перебуваючи в декреті, придбала маєток в елітному районі Праги в Чехії. Сам Віктор Шокін на той час був заступником генерального прокурора Віталія Яреми і готувався очолити Генпрокуратуру.

https://youtu.be/3qG4htFbBws