ФОТО
| |

Шокін відхрестився від цивільної дружини і маєтків

http://photo.unian.netКолишній генеральний прокурор України Віктор Шокін заперечив дані розслідування програми «Схеми», у якому йшлося про маєтки, що записані на його цивільну дружину і їхню спільну дитину.

В ефірі телеканалу «112 Україна» він заявив, що журналісти подали неправдиву інформацію, повідомляє «Радіо Свобода».

За його словами, по-перше, він не має цивільної дружини і вже «12 років завидний наречений», а по-друге, не має стосунку до маєтків, про які йдеться в сюжеті. Він вважає, що розслідування «Схем» – це радше замовний матеріал, і йому «відомо, кому це вигідно».

Редакція програми «Схеми», коментуючи слова Віктора Шокіна, наголосила, що має всі документи, що підтверджують дані розслідування і наведені і в телесюжеті, і у статті на сайті, і готова підтвердити свою рацію і в суді, якщо знадобиться.

«Схеми» також нагадали, що давали Шокіну змогу висловитися до ефіру, але відповіді не отримали.

Також у п’ятницю народні депутати України Єгор Соболєв і Семен Семенченко звернулися до генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням перевірити інформацію програми «Схеми» про те, що Віктор Шокін не подав у своїй декларації дані про майно своєї цивільної дружини. Це ставить під сумнів відповідність способу життя Шокіна та його родини задекларованим ним доходам, мовиться у зверненні депутатів із фракції «Самопоміч», яке оприлюднив Соболєв у Фейсбуці.

«Наведена інформація у матеріалах журналістського розслідування вказує на наявність можливого складу злочину», – вважають депутати.

Нагадаємо, що розслідування програми «Схеми», ґрунтуючись на документах, встановило, що цивільна дружина Віктора Шокіна, лікар Оксана Гриневич, на початку 2015 року, на той момент уже два роки перебуваючи в декреті, придбала маєток в елітному районі Праги в Чехії. Сам Віктор Шокін на той час був заступником генерального прокурора Віталія Яреми і готувався очолити Генпрокуратуру.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії