Викрито 243 російські компанії, які торгували як з терористами, так і з Україною

im578x383-sanЗа матеріалами Служби безпеки України зупинено зовнішньоекономічну діяльність 243 російським компаніям, які вели бізнес з комерційними структурами тимчасово окупованих терористами територій.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що більшість із цих російських компаній також легально співпрацюють с Україною. На них не поширювалися норми Указу Президента України, введеного в дію рішенням РНБО, «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

СБ України передала матеріали до Міністерства економічного розвитку та торгівлі. За висновками його фахівців, українські виробники здатні повністю компенсувати російський імпорт. Відповідно було прийнято рішення про тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності цим російським компаніям.

"Служба безпеки України продовжує викривати канали фінансування терористичних організацій «ДНР/ЛНР» та протидіяти російській економічній експансії", - йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», одеський воєнком-депутат веде бізнес з РФ і окупованим Кримом.