Прокурор Київщини перегляне справи щодо перешкоджання журналістам

gr_17_04_2015_chibisov_03_650x410Прокурор Київської області Дмитро Чібісов ініціював перегляд законності рішень у кримінальних провадженнях щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Про це повідомляє прокуратура Київської області.

На оперативній нараді заслухано стан розслідування кримінальних проваджень відкритих за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Встановлено, що частина кримінальних проваджень була безпідставно закрита, а прийняті рішення процесуальними керівниками та працівниками галузевого управління не перевірялись. В інших кримінальних провадженнях є випадки, коли не проводилось жодних слідчих дій по півроку.

Враховуючи це, прокурор Київщини надав вказівки щодо перевірки законності прийнятих рішень, а також щодо проведення всебічного повного та об’єктивного розслідування вказаних кримінальних проваджень.

Окрім цього, хід розслідування кримінальних проваджень вказаної категорії взято на особливий контроль. А відносно винних працівників вжито заходи дисциплінарного впливу.

Зазначимо, що у березні цього року представники журналістського проекту «Стоп корупції» пікетували Броварську місцеву прокуратуру та відділ поліції, вимагаючи поновити розслідування за напад на журналістку з боку місцевого депутата.

Також, зокрема, відомо про прецедент, коли Броварська прокуратура затягувала розслідування справи про перешкоджання журналістам під час візиту Азарова у Бровари, що на Київщині.