Посадовців ДП «Славське лісове господарство» перевірять, чи рубали законно

767476Стрийською місцевою прокуратурою Львівської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 367 КК України, за фактом службової недбалості посадових осіб ДП «Славське лісове господарство».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, на території Опорецького лісництва було виявлено незаконну порубку лісу, загальною кубомасою майже 60 м3 . У наслідок цього, лісовому господарству завдано збитків на суму близько 200 тис грн.

За цим фактом було розпочато досудове розслідування, в ході якого встановлено, що причиною незаконної вирубки лісу стало неналежне виконання своїх службових обов’язків посадовими особами ДП «Славське лісове господарство», які й допустили на території Опорецького лісництва вказану вирубку.

На даний час, досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, встановлюються всі обставини вчинення вказаного злочину.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  на Львівщині викрили незаконну вирубку на майже 2 мільйони на державному підприємстві «Буське лісове господарство».

Ще раніше ZAXID.NET повідомляв, що у травні начальник екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич заявляв, що перевірка екоінспекції у Буському лісгоспі виявила недостачу 460 кубометрів лісу, які за документами мали бути у лісництві. Орієнтована вартість вирубаних кубометрів лісу становить близько 465 тис. грн. Через ці порушення на десятьох працівників лісгоспу склали адмінпротоколи. Вони повинні сплатити адміністративний штраф розміром 980 грн та відшкодувати вартість незаконно вирубаних дерев – 460 тис. грн.

Також Маланич повідомляв, що усі працівники Білокамінського підрозділу ЛГП «Галсільліс» у Золочівському районі Львівщини звільнились із роботи, дізнавшись, що Державна екологічна інспекція у Львівській області проводитиме перевірку у їхньому лісництві.

Читайте таткож «Луценко: проведено обшуки у справі продажу українського лісу під виглядом дрів»