Екс-директор КП розтратив гроші на реконструкції Олександрівської лікарні

1338377816Колишньому керівнику столичного комунального підприємства оголошено підозру в розтраті коштів, виділених на реконструкцію Олександрівської лікарні.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Відомство нині здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за матеріалами Управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту Департаменту фінансів КМДА, відносно колишнього керівника КП «Інженерний центр» за фактом розтрати бюджетних коштів та службового підроблення.

Встановлено, що під час свого перебування на посаді директора комунального підприємства посадовець допустив розтрату близько 700 тис грн, виділених на виконання робіт з реконструкції приймального відділення та спеціалізованих відділень Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, а також благоустрою території та протизсувних робіт. Фактично ремонтні роботи були проведені не у повному обсязі, а їх вартість - завищена.

На підставі зібраних у провадженні доказів 27 липня колишньому посадовцю повідомлено про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч. 2 ст. 366 та ч. 5 ст. 191 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 275 600 гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», торік Київська міська державна адміністрація виявила порушення на 9,5 мільйона гривень під час реконструкції Олександрівської клінічної лікарні в Києві.

А цього року аудитори КМДА встановили, що керівництво Олександрівської лікарні наробило порушень на понад 14 мільйонів.