ФОТО
| |

В Одесі керівник навчального закладу взяв 1,5 тисячі доларів за диплом

PM233image003Посадовець одержав хабар від матроса за видачу йому диплома. Затримали чиновника у службовому кабінеті.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

До працівників Управління захисту економіки УЗЕ в Одеській області звернувся громадянин про вимагання у нього хабара. Начальник одного з відділів Одеського морського тренажерного центру вимагав 1,5 тисячі доларів США за видачу робочого диплому.

За даним фактом слідчим відділом Приморського відділу поліції м. Одеси було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Оперативники УЗЕ та слідчі поліції затримали керівника відділу тренажерного центру під час одержання неправомірної вигоди. У службовому кабінеті поліцейські вилучили 1,5 тисячі американських доларів.
Посадовцю-здирнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років з конфіскацією майна.

PM994image001

Як повідомляв «Ні корупції!», працівник Чернівецького інституту вимагав від абітурієнта 4 тисячі гривень неправомірної вигоди за прийняття приймальною комісією позитивного рішення щодо його зарахування на 5 курс.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії