У Черкасах на хабарі погорів податківець

cherk-sbu-lapuwka-money

Cлідчі прокуратури Черкаської області спільно з працівниками управління СБУ в Черкаській області затримали головного державного ревізора-інспектора відділу ГУ ДФС у Черкаській області під час отримання неправомірної вигоди. 

Посадовець вимагав та отримав від приватного підприємця 4000 гривень за поверхневе проведення податкової перевірки та ненарахування в повному розмірі штрафних санкцій.

«Правоохоронці задокументували, що податківець систематично вимагав гроші з місцевих підприємців за поверхневе проведення перевірок та сприяння у приховуванні порушень податкового законодавства. Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали ревізора-інспектора у власному кабінеті під час отримання чергового хабара у розмірі чотирьох тисяч гривень», - повідомляє прес-служба управління СБ України у Черкаській області.

За вказаним фактом слідчий відділ прокуратури області розслідує кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

фото СБУ

фото СБУ

Як вже писав «Ні корупції!», протягом шести місяців цього року для попередження корупційних правопорушень у ДФС Черкаської області провели 95 службових розслідувань і перевірок. У результаті цих заходів керівництву державних податкових інспекцій області внесли 59 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників.

Як зазначають у ДФС Черкаської області, 56 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 17 – звільнено з органів ДФС. 21 працівникові винесли офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.