ФОТО
| |

Працівник сервісцентру МВС «спалився» на реєстрації кримського авто

registratsia-avtoСпівробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві оператора одного з територіальних центрів з надання сервісних послуг МВС України у Харківській області.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці встановили, що службовець вимагав у місцевого мешканця одинадцять тисяч гривень за постановку на облік транспортного засобу, який був зареєстрований на території Криму.

Співробітники спецслужби «взяли» на робочому місці після одержання всієї суми хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України Кримінального кодексу України. Службовця затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції», суд виправдав міліціонера, якого звинувачували у хабарі на чверть мільйона за надання блатних номерів для дорогих авто.

Читайте також «Зміна назви, що не змінила суті»

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії