ФОТО
| |

Кабмін звільнив заступника голови Держветфітослужби Вержиховського

_MG_1379-299Кабінет міністрів звільнив Олександра Вержиховського з посади заступника голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби за власним бажанням.

Відповідне рішення закріплене розпорядженням уряду від 27 липня 2016 року №546-р, повідомляє УНІАН.

За інформацією видання, Вержиховський фактично керував Держветфітослужбою з травня 2015 року, коли він був призначений заступником голови цього відомства. До цього він обіймав посаду директора департаменту ветеринарної медицини відомства. Останній голова Держветфітослужби Володимир Горжеєв був звільнений ще в квітні 2014 року.

Нині Держветфітослужба перебуває в процесі ліквідації та передачі функцій Державній службі з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба).

Зауважимо, що торік одеські активісти просили прокуратуру розібратися з корупцією у фітосанітарній сфері.

Зокрема, активісти стверджували, що керівник Держпродспоживслужби Сергій Глущенко разом із керівником Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Олександром Вержиховським приїжджали в Одесу «для організації корупційних схем, як «стригти» бізнес і отримувати корупційний податок».

Як повідомляв «Ні корупції!», підозрюваний у корупції голова Держекспортконтролю звільнився за власним бажанням.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії