За Войцехівського внесли 14 мільйонів застави

385608581Сьогодні, 27 липня, за скандального забудовника Анатолія Войцехівського внесли заставу, хоча ще напередодні адвокати заявляли, що підзахисний не має таких коштів.

Про це повідомляє ТСН.

За інформацією журналістів, квитанцію про сплату отримав Печерський суд столиці.

Як повідомляв «Ні корупції!», в ніч на 17 липня Печерський суд Києва призначив забудовнику запобіжний захід у вигляді двох місяців ув'язнення з можливістю вийти під заставу у 14 млн грн. Прокуратура вимагала 50 мільйонів застави.

26 липня Апеляційний суд мав розглянути скаргу Войцехівського на арешт. Однак засідання перенесли на 4 серпня. Адвокат забудовника Юліан Волошин стверджував, що підзахисний не має коштів, необхідних для застави.

ГПУ повідомила про підозру Войцехівському 15 липня. Забудовника обвинувачують в ухиленні від сплати податків на суму 12,5 млн грн, створенні організованої злочинної групи і інших злочинах.

ГПУ об'єднала всі 46 проваджень проти Войцехівського з 2012 року в одне.

Через будівельну аферу Войцехівського 10 тисяч українців можуть залишитися без квартир та грошей - це вшестеро більше, ніж інвесторів піраміди «Еліта-центр».

Як повідомляв «Ні корупції!», вчора стало відомо, що організатор афери з нерухомістю в Києві «Еліта-Центр» Олександр Волконський (Шахов) втік з-під домашнього арешту, його оголосили у розшук.

Читайте також «Забудова Войцехівського: чи вдасться викласти мозаїку з компромісів?»