ФОТО
| |

У підприємств, одне з яких пов’язують з родиною екс-прем’єра, хочуть забрати ліс

Laubwald_8_Juni_2003Прокуратура Київщини вимагає повернути 10,5 га лісу з незаконного володіння підприємств, одне з яких ЗМІ пов’язують з сім’єю колишнього прем’єр-міністра України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Установлено, що в порушення вимог земельного та лісового законодавства, службові особи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та Управління Держкомзему у 2011 році, перевищивши надані повноваження, погодили документацію із землеустрою та у подальшому передали у приватну власність 7 громадянам земельні ділянки лісового фонду загальною площею 10,5 га для ведення особистого селянського господарства на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Ці дії відбулися без вилучення земель з постійного користування Державного підприємства «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».

При цьому, через низку цивільно-правових угод 6 земельних ділянок опинилися у власності трьох юридичних осіб, одну з яких пов’язують з сім’єю колишнього Прем’єр-міністра України.

За вказаним фактом Бориспільською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Прокуратурою Київської області пред’явлено позов до Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду з вимогою витребування вказаних земельних ділянок з чужого незаконного володіння у державну власність і повернення їх у користування ДП «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».

kadastrova

Додамо, що в 2011 році прем’єр-міністром України працював Микола Азаров.

Як повідомляв «Ні корупції!», у родича народного депутата забрали 6 га земель водного фонду в Обухівському районі на Київщині вартістю майже на 70 мільйонів.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії