У підприємств, одне з яких пов’язують з родиною екс-прем’єра, хочуть забрати ліс

Laubwald_8_Juni_2003Прокуратура Київщини вимагає повернути 10,5 га лісу з незаконного володіння підприємств, одне з яких ЗМІ пов’язують з сім’єю колишнього прем’єр-міністра України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Установлено, що в порушення вимог земельного та лісового законодавства, службові особи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та Управління Держкомзему у 2011 році, перевищивши надані повноваження, погодили документацію із землеустрою та у подальшому передали у приватну власність 7 громадянам земельні ділянки лісового фонду загальною площею 10,5 га для ведення особистого селянського господарства на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Ці дії відбулися без вилучення земель з постійного користування Державного підприємства «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».

При цьому, через низку цивільно-правових угод 6 земельних ділянок опинилися у власності трьох юридичних осіб, одну з яких пов’язують з сім’єю колишнього Прем’єр-міністра України.

За вказаним фактом Бориспільською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Прокуратурою Київської області пред’явлено позов до Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду з вимогою витребування вказаних земельних ділянок з чужого незаконного володіння у державну власність і повернення їх у користування ДП «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп».

kadastrova

Додамо, що в 2011 році прем’єр-міністром України працював Микола Азаров.

Як повідомляв «Ні корупції!», у родича народного депутата забрали 6 га земель водного фонду в Обухівському районі на Київщині вартістю майже на 70 мільйонів.