ФОТО
| |

На Харківщині затримали двох прокурорів, які вимагали гроші з підозрюваних

n_1505_98006493Співробітники Служби безпеки України викрили двох працівників однієї з районних прокуратури Харківщини, які вимагали гроші з підозрюваних.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Заступник прокурора одного з районів Харківської області разом з підлеглим вимагали двадцять п’ять тисяч гривень від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у службовому підробленні.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали хабарників у службовому кабінеті заступника прокурора після отримання грошей в обмін на матеріали припиненої справи.

Відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення працівникам прокуратури підозри у скоєнні злочину.

Як повідомляв «Ні корупції!», слідчі обласної прокуратури спільно зі співробітниками УСБУ в Одеській області на «гарячому» затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур на Одещині.

Встановлено, що прокурор вимагав від підозрюваного неправомірну вигоду у сумі 5 тисяч гривень за пом’якшення міри покарання у кримінальному провадженні.

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії