На Харківщині затримали двох прокурорів, які вимагали гроші з підозрюваних

n_1505_98006493Співробітники Служби безпеки України викрили двох працівників однієї з районних прокуратури Харківщини, які вимагали гроші з підозрюваних.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Заступник прокурора одного з районів Харківської області разом з підлеглим вимагали двадцять п’ять тисяч гривень від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у службовому підробленні.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали хабарників у службовому кабінеті заступника прокурора після отримання грошей в обмін на матеріали припиненої справи.

Відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення працівникам прокуратури підозри у скоєнні злочину.

Як повідомляв «Ні корупції!», слідчі обласної прокуратури спільно зі співробітниками УСБУ в Одеській області на «гарячому» затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур на Одещині.

Встановлено, що прокурор вимагав від підозрюваного неправомірну вигоду у сумі 5 тисяч гривень за пом’якшення міри покарання у кримінальному провадженні.