Генпрокурор вручив підозру судді Вищого господарського суду

ЗаписатиУ середу, 27 липня 2016 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко особисто вручив повідомлення про підозру судді Вищого господарського суду України Віктору Швецю у вчиненні кримінальних правопорушень, а саме у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; завідомо неправдивому повідомленні органу досудового розслідування про вчинення злочину, зі штучним створенням доказів обвинувачення, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб; а також у завідомо неправдивому показанні, вчиненому з корисливих мотивів.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«Виконуючи вимоги кримінального процесуального законодавства щодо порядку повідомлення судді про підозру, цю процесуальну дію здійснено саме Генеральним прокурором України.

Окрім того, Віктору Швецю було роз’яснено його права та обов’язки, передбачені ст. 42 КПК України, та вручено пам’ятку про права та обов’язки підозрюваного», - повідомили у відомстві.

https://youtu.be/xjIKmScHt3g

Як повідомляв «Ні корупції!», суддя Вищого господарського суду України Віктор Швець був затриманий співробітниками СБУ пізно ввечері 24 березня 2016 року під час отримання хабара від одного з підприємців.

Водночас, як повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, під час проведених обшуків вдома та у робочому кабінеті затриманого раніше судді Вищого господарського суду України Віктора Швеця вилучили гроші та паспорт громадянина іншої держави.