У Кропивницькому військові погоріли на хабарі

PM333image001300 доларів США контрактник вимагав від особи за звільнення від строкової військової служби. За дану суму він пообіцяв, що вмовить воєнкома прийняти відповідне рішення.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Під час одержання останньої частини обумовленої суми хабара 24-річного військовослужбовця затримали оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ), працівники військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України спільно з УСБУ Кіровоградщини. У контрактника вилучили 150 доларів США, які він одержав за вплив на військового комісара під час прийняття ним рішення, а саме про звільнення особи від проходження строкової військової служби.

Окрім того, правоохоронці задокументували факти вимагання та одержання військовослужбовцем хабарів від 3-х осіб на загальну суму понад 22 тисячі гривень. Він також пообіцяв посприяти громадянам у вирішенні питання щодо їх ухилення від строкової служби.

На даний час затриманому вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

За своєрідну «допомогу» підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Сумщині воєнком обіцяв за хабар звільнити від служби все підприємство.