ФОТО
| |

Родич Ківалова, колишній прокурор-хабарник піде під суд

pogonyi-prokuroraЗа обвинуваченням у хабарництві судитимуть колишнього прокурора Подільського району міста Києва та його заступника.

Генеральною інспекцією внутрішніх розслідувань та безпеки завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-заступника прокурора Подільського району міста Києва, який за пособництва колишнього керівника цієї ж прокуратури вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 150 тис доларів США.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Саме в таку суму вказані особи оцінили свої послуги за не притягнення до кримінальної відповідальності рідного брата заявника та закриття кримінального провадження.

Всупереч намаганням сторони захисту затягнути досудове розслідування, прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт передано до суду для розгляду по суті.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна.

Як повідомляє «Українська правда», Генпрокуратура не назвала імена обвинувачуваних, однак всі обставини свідчать, що мова йде про екс-заступника прокурора Подільського району Києва Олексія Білого та екс-прокурора цієї прокуратури Сергія Нечипоренка.

Як відомо, правоохоронці затримали Нечипоренка й Білого 30 листопада за вимагання та отримання $150 тисяч хабара.

Суд арештував їх на початку грудня і призначив заставу у розмірі 3,45 млн гривень кожному.

Нечипоренка називають зятем депутата від «Опозиційного блоку» Сергія Ківалова, хоча сам Ківалов це заперечував.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії