На Одещині затримали прокурора з хабарем

54(1)

Фото з сайту прокуратури Одеської області

Слідчі обласної прокуратури спільно зі співробітниками УСБУ в Одеській області на «гарячому» затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур на Одещині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Наразі встановлено, що прокурор вимагав від підозрюваного неправомірну вигоду у сумі 5 тисяч гривень за пом’якшення міри покарання у кримінальному провадженні.

Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за  частиною 3 статті 368 КК України, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, здійснює прокуратура Одещини.

Хабарнику, в разі доведення його вини, загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

53(3)

Одеські ЗМІ пишуть, що  затриманим  є прокурор Захар'євського відділу Роздільнянської місцевої прокуратури Богдан Хряпченко.

Як повідомляв «Ні Корупції!», скоро за обвинуваченням у хабарництві судитимуть колишнього прокурора Подільського району міста Києва та його заступника.