ФОТО
| |

На Одещині затримали прокурора з хабарем

54(1)

Фото з сайту прокуратури Одеської області

Слідчі обласної прокуратури спільно зі співробітниками УСБУ в Одеській області на «гарячому» затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур на Одещині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Наразі встановлено, що прокурор вимагав від підозрюваного неправомірну вигоду у сумі 5 тисяч гривень за пом’якшення міри покарання у кримінальному провадженні.

Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за  частиною 3 статті 368 КК України, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, здійснює прокуратура Одещини.

Хабарнику, в разі доведення його вини, загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

53(3)

Одеські ЗМІ пишуть, що  затриманим  є прокурор Захар’євського відділу Роздільнянської місцевої прокуратури Богдан Хряпченко.

Як повідомляв «Ні Корупції!», скоро за обвинуваченням у хабарництві судитимуть колишнього прокурора Подільського району міста Києва та його заступника.

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії