На Київщині чиновники вкрали півмільйона бюджетних гривень на опаленні школи

drovaКагарлицькою місцевою прокуратурою встановлено, що у 2015 році між відділом освіти однієї з районних державних адміністрацій та товариством укладено договір на опалення шкільного закладу. Згідно з умовами договору, школу мали опалювати  вугіллям.

Вартість таких послуг становила 1 073 901 гривень. Втім, протягом опалювального періоду приміщення школи обігрівалося дровами.

За спалені дрова необхідно було заплатити значно менше грошей, аніж за вугілля, яке було закладене у договір про опалення школи. Таким чином, у прокуратурі стверджують, що службовці відділу освіти розікрали бюджетні кошти в сумі близько півмільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

За цим фактом Кагарлицькою місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 КК України за фактом незаконного привласнення коштів місцевого бюджету службовими особами відділу освіти однієї з райдержадміністрацій Київської області.

Наразі встановлюється сума збитків, завданих внаслідок таких дій службовців та підприємців. Досудове розслідування триває.

Як повідомляв «Ні корупції!», прокуратура Київської області викрила привласнення державних коштів, виділених на ремонт школи.

Установлено, що в грудні 2015 року між відділом освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації та підприємством укладено договір про проведення капітального ремонту по заміні вікон в одній із шкіл району на загальну суму 294 221,03 гривень.

Водночас, дані, які містяться в акті приймання виконаних будівельних робіт, не відповідають фактично виконаним роботам.

Також, як раніше повідомляв «Ні корупції!», чиновниця Броварської РДА піде під суд за 800 мільйонів, виділених на ремонт шкіл.