Адвокати розповіли, звідки у Черновецького-молодшого гроші

stepchern1_729x547Адвокати затриманого в Іспанії сина екс-мера Києва Леоніда Черновецького Степана стверджують, що джерелом його статків є гроші, отримані від продажу «Правекс-Банку» в 2008 році.

Про це йдеться в прес-релізі адвокатської компанії Molins & Silva, яка займається захистом Степана Черновецького, повідомляє «Українська правда».

Адвокати додали, що подали апеляцію на арешт Черновецького.

«У матеріалах апеляції ми довели, що джерелом усіх фінансових операцій, що здійснюються паном Степаном Черновецьким в Іспанії, були кошти, які були отримані ним від продажу «Правекс-Банку». Вищевказані операції завжди проводилися у відповідності із законодавством тих країн, в юрисдикції яких вони здійснювалися», – йдеться в прес-релізі.

Адвокати запевнили, що компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG), власником якої є Степан Черновецький, займається успішними інвестиційними проектами в Україні, Швейцарії, Німеччині, Ізраїлі, на Кіпрі та Індії.

«Більшість з цих угод були проведені в партнерстві з найбільшими світовими інвесторами і фінансовими інститутами, які провели детальний аудит CIG, його команди і джерела інвестованих коштів», – додали в компанії.

Вони також висловили впевненість, що «з урахуванням вищезазначених фактів, які підтверджуються нами документально, суддя зможе прийняти справедливе рішення і скасувати рішення про тримання під вартою як помилкове і необґрунтоване».

Крім Molins & Silva, згідно з повідомленням, захистом Черновецького займаються юридичні фірми Martell Abogados і Crowe Horwath.

«Це перший раз, коли три з найкращих професіоналів Кримінального права працювали разом з метою довести невинність пана Степана Черновецького», – заявили адвокати.

Вони додали, що справі Черновецького присвоєно статус секретності, який, на їхню думку, «є необґрунтованим і невиправданим», через що «наші клієнти і ми досі не знаємо, які конкретно звинувачення висунуті проти них».

705499Як повідомляв «Ні корупції!»,12 липня у Барселоні затримали сина Черновецького Степана за відмивання грошей.

Того ж дня Леонід Черновецький заперечив затримання свого «чесного і законослухняного» сина.

Пізніше іспанська поліція показала, як затримувала сина Черновецького.

Суд заарештував Степана Черновецького без права внесення застави.