ФОТО
| |

СБУ провела обшуки у відомстві Насірова та вдома у його підлеглих

item-3549037106Служба безпеки України викрила працівників Департаменту аудиту Державної фіскальної служби України, які торгували інформацією з бази даних митної служби.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Співробітники Служби безпеки України спільно зі столичною прокуратурою, у рамках кримінального провадження щодо хабарництва, провели обшуки у приміщеннях Державної фіскальної служби України, а також за місцями проживання трьох посадовців департаменту.

Правоохоронці виявили комп’ютерну техніку, флеш-носії та інші докази продажу посадовцями департаменту через посередників інформації з бази даних митної служби. Тривають невідкладні слідчі дії.

Як повідомляв «Ні корупції!», з осені 2015 року Державна фіскальна служба України звільнила з-за зловживань і корупції близько трьохсот керівників митниць. Крім того, з початку цього року підрозділами внутрішньої безпеки ГФС близько 60-ти справ вже направлено в суди.

Читайте також «Мінздох не здох – за Романа Насірова корупція розцвіла з новою силою».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії