ФОТО
| |

Полтавський прокурор «погорів» на 195 тисячах

grn1Співробітники Служби безпеки України затримали на «гарячому» прокурора однієї з місцевих прокуратур Полтавської області.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав від фермера 19 тисяч доларів США за сприяння у виділенні земельної ділянки площею 60 гектарів. За цю суму він обіцяв допомогти «вирішити питання» із землею в райдержадміністрації.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали хабарника у власному будинку після отримання 195 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Прокурора затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Житомирі на хабарі затримали прокурора, який разом із своїм спільником вимагали від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 12 тис грн за не притягнення його до кримінальної відповідальності.

Доданий до: Корупція в Полтаві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії