На дитячій лікарні «Охматдит» вкрали понад 9 мільйонів

jkt_7470_6142_729x547_2_729x547Співробітники Служби безпеки України викрили розкрадання чиновниками та підприємцями більше дев’яти мільйонів гривень на київській дитячій лікарні «Охматдит».

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Протягом 2012-2014 років спеціалізоване державне підприємство отримало з бюджету кошти на закупівлю медичного обладнання та добудову дитячої лікарні. Для реалізації завдань чиновники уклали договір з приватною комерційною структурою.

Правоохоронці встановили, що за попередньою змовою з посадовцями бізнесмени штучно завищили вартість обладнання та робіт на 9,2 мільйона гривень.

Під час обшуків в офісах та за місцями проживання у шести фігурантів справи, серед яких один й досі діючий чиновник, співробітники спецслужби спільно з поліцією вилучили документи, печатки та інші докази, які доводять розкрадання державних коштів, виділених дитячій лікарні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», із 500 млн грн., виділених з держбюджету-2015 на будівництво «Охматдиту», було використано лише 23 млн грн.

«У 2015 році виділено 500 млн грн, чергових, на будівництво «Охматдиту». Станом на грудень, тобто, кінець цього року, використано лише 23 млн і 500. Ми не знаємо, скільки ще потрібно років, скільки буде проходити різних перевірок, щоб дізнатися, коли ми побачимо закінчений «Охматдит». Це нам не відомо», – заявила заступник голови комітету ВР з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.

Читайте також "Лікарня минулого"