Двотижневе протистояння Держгеокадастру та АТОвців на Черкащині завершилося перемогою останніх

Корупція в Черкасах АТО

Держгеокадастр почав надавати черкаським АТОВцям проблемні землі на Христинівщині. Як повідомляв "Ні корупції!", через проблеми з видачею належних за законом учасникам АТО земельних ділянок майже 90 демобілізованих бійців неодноразово влаштовували протестні акції.

Конфлікт має піврічну історію – черкаським АТОвцям за їхнім бажанням мали надати земельні ділянки за 200 км від Черкас. Для цього були готові майже усі документи. Однак наділи бійці так і не отримали. Особливого загострення ситуація набула два тижні тому.

У Держгеокадастрі пообіцяли вирішити питання 19 липня 2016 року. Але в електронній системі документообігу, яка забезпечує реєстрацію вхідної та вихідної документації, стався збій – перестала працювати функція “реєстрація наказів”. До того ж,  керівник управління Дмитро Мироненко пішов на лікарняний, тому не було кому ставити підписи у документах.

Відучора, як повідомила т.в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Оксана Сіроштан, відповідні документи уже готові. Половина заяв підписана, решта – у процесі підписання. Найближчим часом усі 89 черкаських АТОвців отримають свої земельні ділянки на Христинівщині.