ФОТО
| |

Двотижневе протистояння Держгеокадастру та АТОвців на Черкащині завершилося перемогою останніх

Корупція в Черкасах АТО

Держгеокадастр почав надавати черкаським АТОВцям проблемні землі на Христинівщині. Як повідомляв “Ні корупції!”, через проблеми з видачею належних за законом учасникам АТО земельних ділянок майже 90 демобілізованих бійців неодноразово влаштовували протестні акції.

Конфлікт має піврічну історію – черкаським АТОвцям за їхнім бажанням мали надати земельні ділянки за 200 км від Черкас. Для цього були готові майже усі документи. Однак наділи бійці так і не отримали. Особливого загострення ситуація набула два тижні тому.

У Держгеокадастрі пообіцяли вирішити питання 19 липня 2016 року. Але в електронній системі документообігу, яка забезпечує реєстрацію вхідної та вихідної документації, стався збій – перестала працювати функція “реєстрація наказів”. До того ж,  керівник управління Дмитро Мироненко пішов на лікарняний, тому не було кому ставити підписи у документах.

Відучора, як повідомила т.в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Оксана Сіроштан, відповідні документи уже готові. Половина заяв підписана, решта – у процесі підписання. Найближчим часом усі 89 черкаських АТОвців отримають свої земельні ділянки на Христинівщині.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна, Успішні справи
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії