Депутати дозволили матері Савченко розробляти 9 соток на Троєщині, а вона хотіла в Голосієво

14584968101mat-nadezhdy-savchenko-potrebovala-dlya-svoey-docheri-elitnyy-uchastok-zemliДепутати Київської міської ради дозволили розробку проекту землеустрою земельної ділянки для матері Надії Савченко.

Про це йдеться на сайті Київради.

На пленарному засіданні Київської міської ради 72 депутати проголосували за надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Савченко Марії Іванівні.

Відповідна земельна ділянка орієнтовною площею 0,09 га розташовується на вул. Свято-Георгіївській, 23.

На ній передбачається будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

У Київраді запевняють, що даний земельний наділ вільний від забудови, розташований поза межами зелених та інших природоохоронних зон.

Савченко земля

Як перевірив «Ні корупції!», на одному з сайтів з продажу нерухомості за 1 сотку землі на вул. Свято-Георгіївська, що у Деснянському районі столиці, просять 4 тисячі доларів.

1

21

3

Як повідомляло «Радіо Свобода», у березні цього року мати Надії Савченко попросила у мера Києва Віталія Кличка виділити іншу земельну ділянку для своєї доньки, бо вже до виділеної землі у Биківні у неї були претензії.

На відео можна побачити, що мати Савченко просила для своєї доньки земельний наділ у Голосіївському районі столиці біля озера по вул. Лазурній.

Своєю чергою Кличко намагався пояснити матері Надії Савченко, що є й інші пільговики, які стоять в черзі на виділення землі по 30 років.

Ринкова вартість сотки землі по вул. Лазурній стартує з 9 тисячі доларів.

4