У Таращі вкрали гроші на ремонті школи

117jpg07092015114147_w300Прокуратура Київської області викрила привласнення державних коштів, виділених на ремонт школи.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури за результатами здійснення представницької діяльності внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Установлено, що в грудні 2015 року між відділом освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації та підприємством укладено договір про проведення капітального ремонту по заміні вікон в одній із шкіл району на загальну суму 294 221,03 гривень.

Водночас, дані, які містяться в акті приймання виконаних будівельних робіт, не відповідають фактично виконаним роботам.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії з метою встановлення обставин справи та розміру нанесених збитків.

Як повідомляв «Ні корупції!», чиновниця Броварської РДА піде під суд за 800 мільйонів, виділених на ремонт шкіл.

Установлено, що всупереч своїм посадовим обов’язкам, без жодних документальних та правових підстав, начальник відділу райдержадміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, власним підписом затвердила дефектний акт та інші офіційні документи для проведення ремонтних робіт у 4-х школах Броварського району, тим самим створивши умови для розкрадання бюджетних коштів, надавши дефектному акту статусу офіційного документа.