ФОТО
| |

На Дніпропетровщині машиніст крав дизель з тепловоза, керівник депо був «у долі»

ЗаписатиСпівробітники Служби безпеки України викрили у Дніпропетровській області механізм розкрадання дизельного пального на залізниці.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Зловмисники систематично зливали пальне з маневрових тепловозів, які формують потяги на станції Ароматна у Павлоградському районі.

Правоохоронці затримали машиніста тепловозу, працівника станції та скупника під час чергового зливу пального. Співробітники спецслужби встановили, що протягом 2016 року зловмисники щоденно викрадали з тепловозів п’ятсот літрів дизелю. Гроші розподілялись між учасниками, зі слів затриманих, частину “заробітку” вони віддавали одному з керівників депо.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», Південна залізниця придбала в історичному центрі Харкова квартиру площею 168 кв. м. за 970 тис. грн. і «подарувала» керівнику.

Доданий до: Корупція в Дніпропетровську, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії