Мер Ірпеня запевнив, що не тікав з країни, але поки воліє ховатися

Володимир Карплюк

Володимир Карплюк

Мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що він не тікав з країни, але про всяк випадок буде ховатися. Також Карплюк зізнався, що інформацію про обушки і можливий арешт йому «злили».

Про це він повідомив телефоном в ефірі 112 каналу.

«Я нікуди не втікав з України. Місце свого перебування не буду повідомляти, тому що, мені вночі повідомили, що є чітке політичне замовлення заарештувати Карплюка на 60 діб в грубій формі із застосуванням сили», - сказав він.

На уточнююче запитання, хто йому «злив» інформацію, він відповів: «Звичайно, я вам цього не скажу».

Раніше начальник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України В. Гуцуляк повідомив, що ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Бучанської та Ірпінської міських рад при незаконному вилученні належних державі земель лісового фонду площею 890 га поблизу м. Буча, зміни їх цільового призначення та подальшого переведення до земель житлової та громадської забудови.

За рахунок вказаних вище земель лісогосподарського призначення Бучанською міською радою протягом 2006-2012 років незаконно відведено у власність земельні ділянки низці фізичних осіб, у тому числі підставних, частина з яких площею понад 14 га передана у власність колишньому Першому заступнику Голови Верховної Ради України І. Калєтніку.

Також розслідується факт незаконного вилучення 65 га земель, які перебували у постійному користуванні Національного аграрного університету.

Крім того у ГПУ продемонстували свої сьогоднішні знахідки під час обшуку у будинку мера Бучі Анатолія Федорука.
IMG_5602(2)

IMG_5605

IMG_5607(2)

IMG_5603(4)

IMG_5608(5)

Як повідомляв «Ні корупції!» ГПУ провела обшуки помешкання мера Бучі Федорука, мер Ірпеня Карплюк, за йнформацією народного депутата, втік із країни.

Читайте також "Бучанська міськрада "на замку", а Карплюк називає всі події помстою"