Прокурори хочуть забрати майже 15 га лісу від екс-депутата «регіонала»

010Прокуратура Київської області вимагає повернути майже 15 га лісу з незаконної власності екс-депутата «Партії регіонів».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У 2004 році Київська обласна державна адміністрація, порушуючи вимоги земельного та лісового законодавства, вилучила з постійного користування державного лісогосподарського об’єднання «Київліс» земельні ділянки лісового фонду загальною площею 14,8 га.

У подальшому, ці землі було передано двом товариствам у довгострокове користування терміном на 49 років для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на території Української міської ради Обухівського району.

xomytunnik

Згодом, у 2008 році Обухівська районна державна адміністрація передала вказані земельні ділянки у власність 123 громадянам, які на підставі цивільно-правових угод відчужили їх на користь однієї із юридичної осіб – орендарів, кінцевим беніфіціаром якої є єкс-депутат «Партії регіонів».

xomyt

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулася до суду з вимогою витребування вказаних земельних ділянок з чужого незаконного володіння і повернення їх до земель лісового фонду державної власності.

Додамо, що у 2004 році губернаторами Київщини були Анатолій Засуха (9 грудня 2004 - 1 лютого 2005) і Микола Приймаченко (18 вересня 2003 — 9 грудня 2004).

Також додамо, що ймовірно йдеться про землю народного депутата від "Партії регіонів" Віталія Хомутинника, оскільки карти, які розмістила прес-служба прокуратури на своєму сайті, називаються «xomyt» і «xomytunnik».

чч

Як повідомляв «Ні корупції!», у родича народного депутата забрали землі водного фонду в Обухівському районі на Київщині вартістю майже 70 мільйонів гривень.

Установлено, що Обухівська районна державна адміністрація у 2009 році за рахунок земель водного фонду передала у власність 3 громадян земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому через низку цивільно-правових угод стали власністю родича народного депутата України.