ФОТО
| |

Прокурори хочуть забрати майже 15 га лісу від екс-депутата «регіонала»

010Прокуратура Київської області вимагає повернути майже 15 га лісу з незаконної власності екс-депутата «Партії регіонів».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У 2004 році Київська обласна державна адміністрація, порушуючи вимоги земельного та лісового законодавства, вилучила з постійного користування державного лісогосподарського об’єднання «Київліс» земельні ділянки лісового фонду загальною площею 14,8 га.

У подальшому, ці землі було передано двом товариствам у довгострокове користування терміном на 49 років для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на території Української міської ради Обухівського району.

xomytunnik

Згодом, у 2008 році Обухівська районна державна адміністрація передала вказані земельні ділянки у власність 123 громадянам, які на підставі цивільно-правових угод відчужили їх на користь однієї із юридичної осіб – орендарів, кінцевим беніфіціаром якої є єкс-депутат «Партії регіонів».

xomyt

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулася до суду з вимогою витребування вказаних земельних ділянок з чужого незаконного володіння і повернення їх до земель лісового фонду державної власності.

Додамо, що у 2004 році губернаторами Київщини були Анатолій Засуха (9 грудня 2004 – 1 лютого 2005) і Микола Приймаченко (18 вересня 2003 — 9 грудня 2004).

Також додамо, що ймовірно йдеться про землю народного депутата від “Партії регіонів” Віталія Хомутинника, оскільки карти, які розмістила прес-служба прокуратури на своєму сайті, називаються «xomyt» і «xomytunnik».

чч

Як повідомляв «Ні корупції!», у родича народного депутата забрали землі водного фонду в Обухівському районі на Київщині вартістю майже 70 мільйонів гривень.

Установлено, що Обухівська районна державна адміністрація у 2009 році за рахунок земель водного фонду передала у власність 3 громадян земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому через низку цивільно-правових угод стали власністю родича народного депутата України.

Доданий до: Корупція в цифрах, Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії