ФОТО
| |

Частина грошей зі 100 мільйонів від ЄС для боротьби з корупцією піде на зарплати чиновникам

ЗаписатиЄС виділить Україні 100 млн євро для реформування державного управління для того, щоб чиновники отримували вищу зарплатню і таким чином знизиться рівень корупції.

Про це під час прес-конференції сказав Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, передає УНН.

«Те, що стосується 100 млн євро, — це кошти на всю програму, і це кошти на реформи органів державного управління для того щоб підвищити кваліфікацію, якщо це потрібно і на підтримку хоча б тимчасову, аби чиновники хоча б тимчасово отримували вищу зарплатню, і таким чином це дозволить знизити рівень корупції, але також Україна стане більш привабливою для міжнародних інвестицій», — сказав Ж. Юнкер.

Президент Європейської комісії, переконаний, що кошти, які ЄС виділяють Україні, зроблять її конкурентоспроможною.

«Ми бачимо, що 55 млн євро було надано для того, щоб українська економіка справилася з новими викликами і таким чином ми хочемо надати їм кращий доступ до фінансових можливостей, отже все спрямовано на те, щоб покращити якість і конкурентоспроможність української економіки», — додав він.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше Європейська комісія обіцяла виділити Україні 15 млн євро на програму з боротьби з корупцією.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», Вашингтон планує виділити Києву понад 200 мільйонів доларів на боротьбу з корупцією.

На виділені гроші американська влада очікує від України боротьби з корупцією і реформування ключових елементів системної системи, реалізації конституційних поправок про правосуддя. Також планується розширити співпрацю США з українськими органами по боротьбі з корупцією, а також ЗМІ та цивільним суспільством.

Очікується, що гроші також будуть спрямовані на прискорення митної реформи. Зокрема, йдеться про створення нового центру митного контролю, а також про надання юридичної, регулятивної та інфраструктурної підтримки.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Цитата дня
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії