Частина грошей зі 100 мільйонів від ЄС для боротьби з корупцією піде на зарплати чиновникам

ЗаписатиЄС виділить Україні 100 млн євро для реформування державного управління для того, щоб чиновники отримували вищу зарплатню і таким чином знизиться рівень корупції.

Про це під час прес-конференції сказав Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, передає УНН.

«Те, що стосується 100 млн євро, — це кошти на всю програму, і це кошти на реформи органів державного управління для того щоб підвищити кваліфікацію, якщо це потрібно і на підтримку хоча б тимчасову, аби чиновники хоча б тимчасово отримували вищу зарплатню, і таким чином це дозволить знизити рівень корупції, але також Україна стане більш привабливою для міжнародних інвестицій», — сказав Ж. Юнкер.

Президент Європейської комісії, переконаний, що кошти, які ЄС виділяють Україні, зроблять її конкурентоспроможною.

«Ми бачимо, що 55 млн євро було надано для того, щоб українська економіка справилася з новими викликами і таким чином ми хочемо надати їм кращий доступ до фінансових можливостей, отже все спрямовано на те, щоб покращити якість і конкурентоспроможність української економіки», — додав він.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше Європейська комісія обіцяла виділити Україні 15 млн євро на програму з боротьби з корупцією.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», Вашингтон планує виділити Києву понад 200 мільйонів доларів на боротьбу з корупцією.

На виділені гроші американська влада очікує від України боротьби з корупцією і реформування ключових елементів системної системи, реалізації конституційних поправок про правосуддя. Також планується розширити співпрацю США з українськими органами по боротьбі з корупцією, а також ЗМІ та цивільним суспільством.

Очікується, що гроші також будуть спрямовані на прискорення митної реформи. Зокрема, йдеться про створення нового центру митного контролю, а також про надання юридичної, регулятивної та інфраструктурної підтримки.