ФОТО
| |

Спікер сумнівається, що ініціатива з перевиборів Труханова буде підтримана

phpthumb_generated_thumbnailjpg_146865569078Спікер Верховної Ради Андрій Парубій запевнив, що Парламент України буде  оперативно працювати в питанні розгляду законопроекту щодо призначення позачергових виборів мера Одеси в тому випадку, якщо будуть виконані всі необхідні й визначені законом процедури, в тому числі й рішення місцевого самоврядування.

Про це повідомляє видання «Южный курьер».

Також спікер Парламенту зазначив, що має сумніви в тому, що ініціативу нардепів «Народного руху» підтримає достатня кількість депутатів і законопроект буде прийнято.

Слід зазначити, що минулого тижня під час брифінгу нардеп Віктор Кривенко закликав народних обранців долучатися до ініціативи Народного Руху України щодо перевиборів Одеського міського голови. Головні причини – чисельні офшори одеського мера, а також паспорт громадянина РФ.

«Не може громадянин Російської Федерації бути мером міста Одеси», – заявив Віктор Кривенко.

Вже наступного дня 70 народних депутатів, зокрема Юлій Мамчур, Рефат Чубаров, Сергій Лещенко, Володимир Ар’єв і інші поставили підписи на знак підтримки зареєстрованого ще 26 квітня проекту постанови «Про призначення позачергових виборів Одеського міського голови».

Про це на своїй офіційній сторінці в фейсбуці повідомив Віктор Кривенко.

13718524_1749333152008271_5297575321744040675_n

Як повідомляв «Ні Корупції!», вже декілька місяців у Одесі триває так званий «АнтиТруханівський Майдан». У червні активісти, які виступають проти діючого голови міста приїжджали під Адміністрацію Президента, вимагаючи усунути Геннадія Труханова з посади мера Одеси.

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії