Протягом півріччя на Черкащині на тендерах розікрали 12 мільйонів

GROCHI moneyУ бюджетній сфері Черкаської області за матеріалами податкової міліції з початку року розпочато 11 досудових розслідувань, пов’язаних з привласненням бюджетних коштів через зловживання службовим становищем переможцями тендерних закупівель на загальну суму 12 мільйони гривень. За результатами проведених заходів забезпечено сплату у сумі 1,4 мільйони гривень.

Про це повідомив Олег Дерев’янко, начальник оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області.

Також у в рамках кримінальних проваджень ліквідовано два «конвертаційниі центри», загальний обіг проконвертованих коштів по яких складає 99,5 мільйона гривень. Переведення безготівкових коштів в готівку здійснювалося через банківські установи через зняття грошей з рахунків підконтрольних транзитно - конвертаційних підприємств. Для забезпечення погашення нанесених державі збитків на банківських рахунках заблоковано 1,9 млн. грн. Вжитими заходами з відпрацювання вигодонабувачів, що скористались послугами «конвертаційних центрів», забезпечено надходження до бюджету 2,1 мільйони гривень.

Загалом, протягом першого півріччя цього року, за матеріалами оперативних працівників ГУ ДФС у Черкаській області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань розпочато 42 кримінальні провадження, 40 відсотків з яких стосується кримінальних правопорушень за фактами ухилення від сплати податків.

Цього року відшкодовано збитків по кримінальних провадженнях на суму 3,4 мільйони гривень. За результатами розгляду 10 кримінальних проваджень судовими органами винесено 8 обвинувальних вироків, згідно яких 8 осіб притягнуто до кримінальної відповідальності з конфіскацією незаконно виготовлених підакцизних товарів орієнтовною вартістю 22,5 мільйони гривень та дві особи звільнено від кримінальної відповідальності у зв`язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

Як повідомляв "Ні корупції!",  співробітники Служби безпеки України попередили спробу чиновників розтратити майже 30 мільйонів гривень з бюджету Луганської області.