Престижні авто, якими користуються черкаські прокурори, – службові?

cherk-prok-auto2

Фото dzvin.org

Черкаські журналісти провели експеримент біля обласної прокуратури. Протягом години кореспондент видання «Дзвін» знімкував автівки, які виїздили з воріт цього відомства.

«Судячи з автівок вартістю понад мільйон гривень, що кожні 10 хвилин виїздять з воріт гаражів та закритих парковок Черкаської обласної прокуратури, найбільша кількість мільйонерів на квадратний метр працює саме в цьому органі правопорядку.

… Нехитрий пошук цін в автосалонах та виведення середньої ціни авто показує, що мільйон гривень – вартість типової машини працівника прокуратури в Черкасах.

Фото dzvin.org

Як виявилося, економ-авто у місцевих правоохоронців не “в моді”. Найпростіші авто прокурорів – “Ніссан Тіана” та “Шкода Октавія” за 300-500 тисяч гривень. Проте більшість пересувається на джипах, що в залежності від комплектації  в автосалонах коштують від 900 000 грн. до 2 000 000 гривень.

Наприклад, білий “німець” Ауді Кью 7 ” можна придбати від півтора мільйона гривень. А “Хонду Пілот” за 1 400 000 гривень. “Хьондай СантаФе” трохи дешевший, модель минулого року випуску можна придбати за приблизно мільйон», - пише видання.

В обласній прокуратурі повідомили, що мільйонери у них не працюють, а усі автівки вживані і дісталися від більш успішних попередників.

cherk-prok-auto1

Фото dzvin.org

«Звертаємо увагу на те, що більшість транспортних засобів, які паркуються на єдиній стоянці прокуратури, зокрема і сфотографовані «Nissan Teana», «Skoda Octavia», «Hyundai Santa Fe» та інші, є службовими автомобілями прокуратури області (використовуються виключно у службових цілях), що були придбані ще в 2012-2013 роках та перебувають на балансі відомства з тих часів (як вірно зазначив автор «з темних часів Януковича, який і диктував моду…»).

Окремі транспортні засоби, викладені в світлини, якими користуються працівники прокуратури або належать їм на праві власності, задекларовані ними або членами їх сімей у порядку, передбаченому чинним законодавством», - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Черкаської області.

Також у прокуратурі пропонують, у разі наявності інформації про невідповідність рівня життя наявному у прокурорів та членів їх сімей майну та одержаним доходам, повідомити про це управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури Генеральної прокуратури України:

  • листом за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (адресат - управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури) з поміткою «Перевірка доброчесності»;
  • на електронну адресу: informator@gp.gov.ua.

Як повідомляв "Ні корупції!" , у Генпрокуратурі таємно перевірять прокурорів на доброчесність.