ФОТО
| |

Престижні авто, якими користуються черкаські прокурори, – службові?

cherk-prok-auto2

Фото dzvin.org

Черкаські журналісти провели експеримент біля обласної прокуратури. Протягом години кореспондент видання «Дзвін» знімкував автівки, які виїздили з воріт цього відомства.

«Судячи з автівок вартістю понад мільйон гривень, що кожні 10 хвилин виїздять з воріт гаражів та закритих парковок Черкаської обласної прокуратури, найбільша кількість мільйонерів на квадратний метр працює саме в цьому органі правопорядку.

… Нехитрий пошук цін в автосалонах та виведення середньої ціни авто показує, що мільйон гривень – вартість типової машини працівника прокуратури в Черкасах.

Фото dzvin.org

Як виявилося, економ-авто у місцевих правоохоронців не “в моді”. Найпростіші авто прокурорів – “Ніссан Тіана” та “Шкода Октавія” за 300-500 тисяч гривень. Проте більшість пересувається на джипах, що в залежності від комплектації  в автосалонах коштують від 900 000 грн. до 2 000 000 гривень.

Наприклад, білий “німець” Ауді Кью 7 ” можна придбати від півтора мільйона гривень. А “Хонду Пілот” за 1 400 000 гривень. “Хьондай СантаФе” трохи дешевший, модель минулого року випуску можна придбати за приблизно мільйон», – пише видання.

В обласній прокуратурі повідомили, що мільйонери у них не працюють, а усі автівки вживані і дісталися від більш успішних попередників.

cherk-prok-auto1

Фото dzvin.org

«Звертаємо увагу на те, що більшість транспортних засобів, які паркуються на єдиній стоянці прокуратури, зокрема і сфотографовані «Nissan Teana», «Skoda Octavia», «Hyundai Santa Fe» та інші, є службовими автомобілями прокуратури області (використовуються виключно у службових цілях), що були придбані ще в 2012-2013 роках та перебувають на балансі відомства з тих часів (як вірно зазначив автор «з темних часів Януковича, який і диктував моду…»).

Окремі транспортні засоби, викладені в світлини, якими користуються працівники прокуратури або належать їм на праві власності, задекларовані ними або членами їх сімей у порядку, передбаченому чинним законодавством», – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Черкаської області.

Також у прокуратурі пропонують, у разі наявності інформації про невідповідність рівня життя наявному у прокурорів та членів їх сімей майну та одержаним доходам, повідомити про це управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури Генеральної прокуратури України:

  • листом за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (адресат – управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури) з поміткою «Перевірка доброчесності»;
  • на електронну адресу: informator@gp.gov.ua.

Як повідомляв “Ні корупції!” , у Генпрокуратурі таємно перевірять прокурорів на доброчесність.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії