Держінспектор сільського господарства може отримати до 10 років за 1 тисячу доларів хабара

66747c6557f848b9bd13f5e589fe44f2Прокуратурою Київської області спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБ України в м. Києві та області «на гарячому» затримано інспектора Державної інспекції сільського господарства в Київській області, який вимагав та отримав від землевласника неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США за невжиття заходів реагування за порушення земельного законодавства.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Правопорушника затримано після отримання неправомірної вигоди за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманій особі запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років. Досудове розслідування триває.

dkdjkgjrufrhnfklddd

ddddddol

Як повідомляв «Ні корупції!», на Сумщині держінспектору сільського господарства загрожує до 6 років за яму площею 10 га.

У лютому цього року місцевою прокуратурою було розпочато досудове розслідування за фактом внесення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства у Сумській області недостовірних даних до акту перевірки підприємства, що здійснює свою діяльність на території Верхньосироватської сільської ради Сумського району.

Встановлено, що підприємством, всупереч вимог земельного законодавства та, незважаючи на закінчення договору оренди, своєчасно не проведено заходи щодо рекультивації порушеної земельної ділянки під розробленим кар’єром з видобування піску, в зв’язку з чим на території Верхньосироватської сільської ради виникла яма площею більше 10 гектарів.

Однак згідно підробленого акту перевірки інспекції рекультивація проведена вчасно та, відповідно до розробленого проекту, порушення земельного законодавства з боку підприємства відсутні, чим приховано факт вчинення неправомірних дій з боку суб’єкта господарювання.